Квадрат сталевий в Києві

Квадрат
Теор.вага 1м.пог
Ціна грн\м.пог
Ціна грн\т
Порізка грн/різ
Знижка %
квадрат 14х14 мм; ст. 3пс; ндл
1,62
2,2грн.
от1-10%
квадрат 10х10 мм; ст. 3пс; 6 м
0,84
1,7грн.
от1-10%
квадрат 14х14 мм; ст. 3пс; 6 м
1,62
2,2грн.
от1-10%
квадрат 16х16 мм; ст. 3пс; 6 м
2,11
2,5грн.
от1-10%
квадрат 20х20 мм; ст. 3пс; 6 м
3,3
3,1грн.
от1-10%
Квадрат металевий – матеріал, отриманий шляхом гарячої прокатки, який має квадратний перетин. Такий профіль набув широкого застосування в різних промислових областях, наприклад, в автомобілебудуванні. Металопрокат застосовується для виготовлення елементів з високими вимогами до показників зносостійкості і міцності. Квадрат металевий використовується і в ковальстві для виробництва частин побутових пристроїв, а також промислового устаткування. Основними характеристиками, за якими розрізняють матеріал, є: довжина, марка профілю. Придбати квадрат сталевий в Києві можна в нашій компанії «МЕТАЛ-ВЕСТ ГРУП». Ми пропонуємо сертифіковану продукцію надійної якості, а також широкий вибір квадратів.

Різновид металевих квадратів

Характеристики, якими володіє готовий виріб, залежать від марки, використовуваної сталі, а також від способів обробки. Виготовлення  квадратного профілю може включати термічну обробку або залишати метал не обробленим. Важливими показниками є склад сталі, який в різних співвідношеннях містить нікель, мідь і хром. Крім цього, прокат класифікується за класом точності:

  • Б – стандартна точність;
  • В – підвищена точність.

Як правило, використання матеріалу з маркуванням Б актуально для фасонних конструкцій. А вироби другого класу є універсальними і відповідають всім експлуатаційним стандартам. Ціна на квадрат металевий з маркуванням В – вище. Розмір квадрата – 10 мм в ширину і висоту, а його довжина, становить  від 2 до 12 м.

Як купити металевий квадрат?

Купити квадрат металевий на вигідних умовах ви можете придбати на нашому сайті. Продаж включає великий асортимент сталевих квадратів для задіяння в сфері будівництва та інших промислових областях. Кожен виріб має гладку поверхню, зносостійкість, міцність і точну геометрію. А наша компанія відрізняється конкурентоспроможними цінами, наявністю всіх сертифікатів, а також якісним сервісом. З огляду на ваші завдання, ми допоможемо вибрати арматурний квадрат і організуємо доставку в будь-який регіон України. Отримати прайс і здійснити замовлення можна зв’язавшись з менеджером по телефону або в режимі онлайн.
Квадрат
Оценка: 5 (100%). Голосов: 1