Арматура 10 мм

Арматура Ø10 мм
Теор.вага 1м.пог
Ціна грн\м.пог
ВІД
Цена грн\т
ВІД
Порізка грн/т
Знижка %
арматура № 10; кл. А-400С/500С; 12 м
0,65
Догов
Догов
150,0грн.
от1-10%
арматура № 10; кл. А-400/500СН; ндл; 3 – 12 м
0,65
0,00
0,00
150,0грн.
от1-10%
арматура №10; 1,5-3,0 м
0,65
0,00
0,00
150,0грн.
от1-10%

 

Арматура металопрокат, необхідний для будівництва, часто пов’язаного із застосуванням бетону. Це металеві стрижні, які використовують і окремо і в якості каркасної сітки. Сталевий прокат оснащує бетон міцністю, запобігає появі тріщин, забезпечує багаторічну експлуатацію конструкції. Властивості арматури визначають її клас, позначається, цифрами і латинськими буквами. Технологія виробництва сортового матеріалу також класифікує вироби на три види: дротові, стрижневі і канатні. Але особливо важливим параметром, що визначає область застосування арматури, є діаметр.

Області застосування

Стрижневою матеріал може використовуватися в самих різних сферах будівництва. Він може мати гладке або ребристе (періодичне) перетин. Рифлені будівельні профілі відрізняються більш широкої областю зчеплення з бетоном і застосовуються у виробництві залізобетонних конструкціях. Гладкий арматурний профіль популярний в якості стартового металопрокату, з якого можна виготовити цілий ряд сталевих виробів.

Арматура діаметр 10 широко затребуваний в наступних областях:

 • зміцнення конструкцій із залізобетону;
 • армування несучих стін і колон;
 • виготовлення каркасів і сіток;
 • армування підлог;
 • будівництво монолітних споруд;
 • виготовлення сходів, ґратчастих виробів та іншого.
 • Де купити арматуру в роздріб і оптом?

  Купити арматуру 10 в Києві пропонує наша металлобаза “МЕТАЛ-ВЕСТ ГРУП”. Вся продукція відповідає ГОСТу і має всі характеристики для надійної експлуатації: міцністю, гнучкістю, стійкістю до деформації і корозії, стійкістю до агресивних речовин і термічному впливу, відмінною зварюваністю.

   

  У каталозі представлена ​​арматура класу А500С, а також коротун, який має широкий попит в будівельній сфері. Продаж, здійснюється в будь-якому обсязі, а вартість вираховується за тонну або метр погонний. Зв’яжіться з нашими консультантами, щоб дізнатися деталі доставки, уточнити вартість товару або домовитися про спеціальні умови довгострокового співробітництва. Ціна арматури 10 за тоннуопределяется в залежності від класу, марки сталі та інших характеристик. У нас ви зможете замовити якісний прокат будь-якої партії.

  Арматура 10 мм
  Оценка: 5 (100%). Голосов: 1